Beşiktaş’tan Teknik Direktör Açıklaması Geldi

Fernando Santos ile yollarını ayıran Beşiktaş yeni hoca arayışlarını sürdürüyor. Konuya ilişkin siyah-beyazlıların ikinci başkanı Hüseyin Yücel açıklamada bulundu.

Hüseyin Yücel açıklamasında, “Şu an için Türkiye Kupası’na odaklandık. Transfer komitemiz hem yerli hem de yabancı hoca alternatiflerini çıkarıyor. İlerleyen günlerde görüşmelere başlayacağız.” ifadelerini kullandı.

TARAFTARA ÇAĞRI: SÖYLENTİLERE İTİBAR ETMESİNLER

Yücel ayrıca, “Şu an için Türkiye Kupası’na odaklandık. Transfer komitemiz hem yerli hem de yabancı hoca alternatiflerini çıkarıyor. İlerleyen günlerde görüşmelere başlayacağız. Taraftarlarımızdan bir ricam olacak. Özellikle sosyal medyada çok fazla şey yazılıyor. Şu yöneticiyle konuştum, bu hocayı sordular gibi… Bu tarz söylemlere kesinlikle itibar etmesinler.” dedi.

“SEMİH KILIÇSOY’A SOMUT BİR TEKLİF YOK”

Semih Kılıçsoy’un geleceğiyle ilgili soruya da Yücel, “Şu an sadece dedikodu. Ortada hiçbir somut bir gelişme yok, somut bir teklif yok. Semih bizim çok kiymetli bir oyuncumuz. Sadece Beşiktaş için değil Türk futbolu için çok kıymetli bir oyuncu. Çok gelecek vadeden bir oyuncu. Belki de Avrupa’ya bu zamana kadar en yüksek bonservis bedeliyle gönderebileceğimiz oyunculardan bir tanesi. O yüzden ona sarılmalıyız. Şu anda onun kafasını olup olmadık PSG ile Chelsea’lilerle meşgul etmemek ve biraz daha pişmesini beklememiz gerektiğini düşünüyorum.” şeklinde cevap verdi.

“FEDERASYONUMUZ BEŞİKTAŞ MAÇLARINI ÖNEMSEMİYOR”

“Ligde Beşiktaş maçına yabancı VAR hakemi atanmadı. Şaşırdık mı şaşırmadık. Federasyonumuz Beşiktaş maçlarını o kadar önemsemiyor mu diyeyim ne diyim. Bugün saat 16.00’de Hasan başkanımız ile Kulüpler Birliği toplantısına gideceğiz. Orada inşallah en düzgün ve en doğru kararları da alıp kamuoyuyla paylaşacağız” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x