Bloomberg Analisti: Bu Altcoinler Yüzde 3.900 Patlayacak!

Kripto para piyasası kurumsal anlamda benimsenmesini artırıyor. Bir çok dev şirket, Blcokchain dünyasına adım atıyor. Bloomberg Intelligence analisti Jamie Coutts, bu altcoinler için önümüzdeki 5 yıl içinde patlayıcı bir büyüme tahmin ediyor.

Akıllı sözleşme Blockchain’ler PayPal’ı takip edebilir

Jamie Coutts, Ethereum ve Solana gibi akıllı sözleşme Blockchain’lerin çeyrek bazında %20 büyüyeceğini öngörüyor. Böylece 2028 yılına kadar günlük 100 milyon kullanıcıya ulaşabileceğini söylüyor. Coutts’a göre, akıllı sözleşme Blockchain’lerin günlük kullanıcı sayısı, 2019’dan bu yana çeyrekten çeyreğe %29’luk bir büyüme kaydetti. Bu oranının bir sonucu olarak şu anda beş milyonun üzerinde. Kullanıcı tabanının beş milyondan 100 milyona çıkması 20 kat büyümeye denk geliyor.

Kaynak: Jamie Coutts

Bloomberg Intelligence analisti, akıllı sözleşme Blockchain’lerin büyümesinin muhtemelen online ödeme devi PayPal’ın büyümesini yansıtacağını söylüyor. Bu bağlamda analist, bu altcoinler için şu değerlendirmesini paylaşıyor:

PayPal’ın günlük 100 milyon kullanıcıya ulaşması 13 yıl sürdü. Şu anda 400 milyondan fazla kullanıcısı var ama büyüme yavaşladı. Ethereum akıllı sözleşmeler için sıfırıncı günse (2015), Blockchain’lerin benzer bir benimsenme düzeyine ulaşması da benzer bir zaman dilimini alabilir.

Kaynak: Jamie Coutts

Bu alandaki altcoinler için patlayıcı bir büyüme anlamına geliyor!

Jamie Coutts’a göre, çeyrekten çeyreğe %20’lik bir büyüme oranı, akıllı sözleşmeler ekosisteminin toplam piyasa değerinin şu anda yaklaşık 350 milyar dolardan, kullanıcı sayısı 100 milyona çıktığında 5 trilyon ila 14 trilyon dolara yükselmesine neden olabilir. Bu da bu alandaki altcoinler için %1.328 ila %3.900 arasında bir artış anlamına geliyor. Analist, bu konudaki görüşlerini şu şekilde ifade ediyor:

Bunun gibi aşırı basitleştirilmiş tahminlere değerleme amacıyla asla güvenilmemesi gerekiyor. Bununla birlikte, bu uygulama kullanıcılar ve fiyatların ayrılmaz bir şekilde bağlantılı olduğunu ve benimseme devam ettikçe fiyatların bazı altcoinler için çok daha yüksek seyredebileceğini gösteriyor.

Kaynak: Jamie Coutts

En iyi 5 akıllı sözleşme kripto para birimi

Kripto para piyasasının temel analizinin değerli bir parçası, projenin canlı geliştirme faaliyetini takip etmektir. Bunu, hisse senedi satın almak istediğiniz şirketlerin Ar-Ge odasında oturma imkanı olarak düşünün. Bu mümkündür çünkü çoğu proje açık kaynaklı yazılım olarak inşa ediliyor. Bu da gelişimlerinin izlenebilen ve benzersiz içgörüler için piyasa değeri gibi diğer verilerle birlikte kullanılabilen kamuya açık bilgiler olduğu anlamına gelir. Açık kaynak geliştirme için en büyük platform GitHub’dır. Bu bağlamda geliştirici Lukas Masuch, altcoinler için bir GitHub deposundaki sonuçları topladı. Masuch’un endeksine göre hangisinin en iyilerden beşi aşağıdaki şekilde.

En İyi 5 Akıllı Sözleşme Platformu. Kaynak: Lukas Masuch

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x